اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن ، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً ، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
چهارشنبه, 15 تیر 1401 - Wednesday, 06 July 2022
کد خبـر : 287
تاریخ انتشار: شنبه, ۰۷ مرداد ۱۳۹۶ ۱۳:۵۹
دسته: شهید هفته
پرینت
ایمیل

شهید نگهدار اسماعیلی

با درود بر رهبر کبیر انقلاب اسلامی امام خمینی و با درود به رزمندگان اسلام، این یاوران اسلام و قرآن و رسول خدا (ص) و امام زمان(عج).

اینجانب نگهدار اسماعیلی مشهور به علی اسماعیلی فرزند غلام حسین،متولد 1333 ساکن بوشهر که در تاریخ 30/10/65 با رضایت خاطر و افتخار از طریق سازمان تبلیغات اسلامی بوشهر، عازم جبهه­های نبرد حق علیه باطل شدم، تا شاید بتوانم د ر جوار رحمت پروردگار متعال که بر رزمندگان نازل شده قرار بگیرم و از حالات ملکوتی این زاهدان شب و شیر مردان روز استفاده نمایم.

ای مردم مسلمان! اسلام دارد میرود تا جهانی گردد. وبا ظهور دوباره­اش ما را به مجد و عظمت و موعود خود برساند و زمینه سازِ حکومت عادلِ عزیز زهرا (س)، حضرت مهدی(عج) گردد و به ظالم­ها و بت­ها خاتمه دهد. نباید آن را دیگر بار، تنها گذاشت که مظلوم شد، ما همگی شدیداً زیر شلاق­های دشمن، مضروب و در حقیقت پایمال شرق و غرب میشویم.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه