اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن ، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً ، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
چهارشنبه, 15 تیر 1401 - Wednesday, 06 July 2022
کد خبـر : 790
تاریخ انتشار: سه شنبه, ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

حجت‌الاسلام قادری معاون جدید فرهنگی تبلیغات اسلامی استان بوشهر شد

در آئینی با حضور مدیرکل، معاونین و کارکنان، معاون جدید فرهنگی، پژوهشی و آموزشی تبلیغات اسلامی استان بوشهر معرفی شد.

 

به گزارش روابط عمومی اداره کل تبلیغات اسلامی بوشهر، آئین تکریم و معارفه معاونین فرهنگی، پژوهشی و آموزشی بوشهر، ۱۳ بهمن ۹۹ با حضور حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری مدیرکل، معاونین و کارکنان تبلیغات اسلامی استان در نمازخانه اداره کل برگزار شد.

حجت‌الاسلام محمدرضا طاهری در این مراسم تغییر و تحول را از الزامات و اقتضائات نظام الهی و زمینه‌ساز تکامل برشمرد و اظهار داشت: دوره جدید مدیریت سازمان، اقتضائاتی دارد که باید بر مبنای رسیدن به اهداف و مأموریت‌های آن چینش نیروی انسانی انجام پذیرد و امیدواریم بتوانیم مقدمات ارتقاء بیشتر جایگاه سازمان را فراهم کنیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان بوشهر در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از خدمات و فعالیت‌های ارزنده‌ی حجت‌الاسلام سیدعلی پناه محمودی‌نیا، معاون پیشین فرهنگی استان گفت: نگاه ارزنده و زیبا و همچنین بزرگواری و کرامتی که اقتضای شخصیت شماست، بیانگر خلوص نیت و ادامه‌ گام‌های موفق در مسیر تحقق اهداف اسلامی و انقلابی سازمان است.

حجت‌الاسلام محمودی‌نیا در بخش دیگری از این مراسم فلسفه‌ی وجودی مجموعه را خدمت به خادمان دین برشمرد و اظهار داشت: تغییر و تحول در هر دستگاهی امری طبیعی است و همف همه ما خدمت به ساحت مقدس دین است.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی استان در بخش دیگری از این مراسم گفت: امیدواریم بتوانیم با فعالیت‌های جهادگرانه و مجاهدانه در این سنگر خدمت کنیم و توشه‌ای از این پست‌ها و صندلی ها برای خود ذخیره کنیم.

حجت‌الاسلام محمد قادری افزود: در عرصه تحولی گام دوم انقلاب، برای اینکه از سیر تحولات عقب نمانیم و تأثیرگذار بمانیم باید با نهایت استفاده از پتانسیل‌های موجود حرکت کنیم و با توکل بر خدا و همکاری و همراهی شما همکاران بتوانیم برای تحقق مأموریت‌های ابلاغی سازمان تلاش کنیم.

حجت‌الاسلام قادری طلبه سطح ۳ حوزه و کاردانی نرم افزار (گرایش برنامه نویسی) بوده و سابقه‌ی عضویت در مجمع طلاب رسانه کشور، مدیرعاملی موسسه فرهنگی تبلیغی انوارالعقیلة، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج طلاب و روحانیون امام خمینی ره بوشهر و سرگروه ائمه جماعات نظام سلامت استان را دارا هستند.

عضویت در شورای تبلیغ مدرسه علمیه مقدسه امام خمینی (ره) بوشهر، معاونت دانش‌آموزان اتحادیه انجمن‌های اسلامی استان، فعالیت های تبلیغی هیئات مذهبی، مدیریت پروژه الگوی تعالی راهیان نور طراز، مدیر پروژه سفیر آفتاب بوشهر، الگوی فعالیت تبلیغی سواحل بوشهر، بخش‌های دیگری از سوابق علمی و اجرایی حجت‌الاسلام قادری محسوب می شوند.

مدیرکل تبلیغات اسلامی بوشهر در پایان این مراسم، با صدور احکامی حجت‌الاسلام قادری را به‌عنوان معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، حجت‌الاسلام محمودی نیا را به‌عنوان مشاور عالی و مسئول ارتباطات سازمانی مدیرکل و همچنین حجت‌الاسلام میثم دهقان را به‌عنوان مدیر حوزه ریاست اداره کل تبلیغات اسلامی استان منصوب کرد.

 

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه