اللَّهُمَّ کُنْ لِوَلِیِّکَ الحُجَةِ بنِ الحَسَن ، صَلَواتُکَ علَیهِ و عَلی آبائِهِ ، فِی هَذِهِ السَّاعَةِ وَ فِی کُلِّ سَاعَةٍ ، وَلِیّاً وَ حَافِظاً وَ قَائِداً وَ نَاصِراً وَ دَلِیلًا وَ عَیْناً ، حَتَّى تُسْکِنَهُ أَرْضَکَ طَوْعاً وَ تُمَتعَهُ فِیهَا طَوِیلا
شنبه, 12 آذر 1401 - Saturday, 03 December 2022
کد خبـر : 866
تاریخ انتشار: پنج شنبه, ۲۱ اسفند ۱۳۹۹ ۱۵:۲۹
دسته: اخبار
پرینت
ایمیل

آیین تجلیل از نیم قرن خدمات قرآنی استاد پیشکسوت عبدالرضا عبدالله‌زاده + تصاویر

به گزارش روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر،آیت‌الله صفایی‌بوشهری در آیین تجلیل از نیم قرن خدمات قرآنی استاد پیشکسوت عبدالرضا عبدالله‌زاده با تبریک اعیاد ماه رجب و گرامیداشت هفته قرآن و عترت و روز قرآنی استان بوشهر اظهار داشت: خداوند خط هدایت عرشی به جامعه ارائه کرده تا انسان‌ها از این طریق به سعادت و کمال برسند.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر تجلی خط هدایت وحی را در کتب آسمانی دانست و تصریح کرد: اگر انسان  از خط هدایت عرشی استفاده کند در  مسیر صعود و کمال قرار می‌گیرد در غیر این صورت زمینه لغزش فراهم می‌شود.

امام جمعه بوشهر با بیان اینکه کسانیکه با قرآن کریم انس دارند مورد شفاعت قرار می‌گیرند گفت: در این راستا پاداش حافظان و قاریان قرآن کریم این است که در قیامت مورد شفاعت قرار می‌گیرند.

وی، جایگاه استان بوشهر در عرصه قرآنی در کشور ممتاز دانست و بیان کرد: بوشهر از استان‌های قرآنی است و دارای سابقه باشکوهی در عرصه‌های مختلف قرآنی است.

آیت الله صفایی بوشهری، با اشاره به اینکه استان بوشهر در عرصه قرآنی دارای سبک است افزود: استان بوشهر در قرائت، صوت و لحن قرآنی صاحب سبک است که باید این سبک در کنار دیگر سبک‌های اصیل قرآنی که محتوا مبنا است در جامعه ارائه شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر با تاکید بر ترویج فرهنگ آموزش عمومی قرآن کریم خاطرنشان کرد: قرآن پژوهی، تالیف کتب قرآنی، تفسیر و قرآن متقارن از دیگر ویژگی‌های آیت‌الله میرزا حسین معتقد اهرمی است.

امام جمعه بوشهر از تدوین سند چشم‌انداز 20 ساله قرآن در استان خبرداد و بیان کرد: همزمان با روز قرآنی استان، از  سند اجرایی قرآنی بوشهر رونمایی می‌شود.

وی با  اشاره به دهکده قرآنی چارک در استان بوشهر افزود: با توجه به ظرفیت استان بوشهر در عرصه قرآن، باید پایتخت قرآنی استان بوشهر مطرح شود.

نماینده ولی فقیه در استان بوشهر شخصیت‌های قرآنی در استان را مورد اشاره قرار داد و تصریح کرد:  عبدالرضا عبدالله‌زاده از بزرگان عرصه فعالیت‌های قرآنی استان بوشهر هستند که تمام وجود خود را وقف این عرصه کردند.

امام جمعه بوشهر با تاکید بر تجلیل از پیشکسوتان و برجسته‌های قرآنی استان بوشهر خاطر نشان کرد: باید از تمامی دست‌اندرکارانی که برای پیشبرد فعالیت‌های قرآنی استان بوشهر پیشگام شدند تجلیل و قدردانی شود.

نظر شما؟  
+ 0
مخالفم + 0
Bookmark and Share
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

نوشتن دیدگاه